ProX Tłok kompletny Aprilia RS125 + AF1 + Redrose (53.98mm) (OEM: AP0294744)

428,00 zł
Cena: 385,20 zł
Brutto

Najniższa zarejestrowana cena od 26.10.2026: 385,20 zł

SKU
01.7203.D
EAN
193564282507
Dostępność produktu: Obecnie niedostępny

Specyfikacja:

  • Średnica otworu (standard): 54.00mm
  • Rozmiar tłoka: 53.98mm
  • Łączna wysokość: 63.50mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 15.00mm
  • Wysoko kompresja: 21.50mm
  • Zamek pierścienia tłokowego (E): 13.00mm
  • Zamek pierścienia tłokowego (F): 13.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: 20.50mm
  • Rodzaj główki tłoka: Kopuła
  • Powłoka: Mos2 Skirt Coating
  • Dodatkowe informacje: Cast Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: AP0294744
  • Kraj Pochodzenia: Taiwan
  • GTIN: 00193564282507
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.7203

Zastosowanie:

MarkaModelRocznik odRocznik do
ApriliaAF119881992
ApriliaEuropa 12519901991
Moto TMMX 12520042006
ApriliaPegaso 12519891994
ApriliaRed Rose 12519871994
ApriliaRS 12519922010
ApriliaRX 12520082010
ApriliaSX 12520082010
ApriliaTuono 12520032004

Bezpieczeństwo produktu

Producent: Race Winning Brands Europe B.V. Adres: Pesetaweg 32 02-153 Nieuw Vennep Holandia Kontakt: powersports@rwbteam.eu

Osoba odpowiedzialna w UE: RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

4 innych produktów w tej samej kategorii

  • Nowy
PIN
90,49 zł
81,44 zł
Rated out of 5 stars based on review(s)
Ładowanie...
Powrót do góry